فرمانداری

توقف
عیادت دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران به همراه جناب سرهنگ گندمی جانشین نیروی انتظامی  از یکی از زائرین که در کربلا معلی دچار عارضه قلبی شده بود.
دولت تدبیر و امید

عیادت دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران به همراه جناب سرهنگ گندمی جانشین نیروی انتظامی از یکی از زائرین که در کربلا معلی دچار عارضه قلبی شده بود.

عیادت دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران به همراه جناب سرهنگ گندمی جانشین نیروی انتظامی از یکی از زائرین که در کربلا معلی دچار عارضه قلبی شده بود. 🔹این زائر عصر امروز از مرز بین المللی مهران وارد کشور شد و در بیمارستان امام حسین(ع) شهر مهران در بخش Icu بستری شد. 🔹 دکتر قاسمی فرماندار مهران ضمن عیادت از این زائر دستور ویژه جهت رسیدگی و مداوای هر چه بهتر این مصدوم از تیم پزشکی خواستار شد.

بازدید استاندار کرمانشاه از پایانه مرزی مهران
دولت تدبیر و امید

بازدید استاندار کرمانشاه از پایانه مرزی مهران

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و هیئت همراه از مرز بین المللی مهران بازدید کردند. 🔸بازوند: هدف از این سفر بازدید از زیرساخت های اربعین و کسب تجارب مرز مهران در برگزاری کنگره بزرگ اربعین است. ▫️در این بازدید که سالاری، نوذری و کرمی معاونین استانداری کرمانشاه و ایلام و قاسمی فرماندار مهران، بازوند را همراهی می کردند وی در پایان بازدید از پایانه مرزی مهران از آماده بودن زیرساخت ها در این مرز خبر داد و گفت: با توجه به پیشینه خوب مرز مهران در ایام اربعین به قصد کسب تجربه و الگو برداری از کارهای خوب انجام شده به استان ایلام و مرز مهران سفر داشتیم، که انشاء الله بتوانیم باتوجه به باز شدن مرز خسروی از آن در ایام اربعین استفاده کنیم. ▫️وی در ادامه گفت: در اینجا لازم است از زحمات خوب استاندار ایلام و مجموعه همکاران به خاطر اقدامات خوب انجام شده تقدیر و تشکر شود.

بررسی مشکلات روستای چنگوله  با عنایت به دستور ویژه دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران
دولت تدبیر و امید

بررسی مشکلات روستای چنگوله با عنایت به دستور ویژه دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران

بررسی مشکلات روستای چنگوله با عنایت به دستور ویژه دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران 💢 در خصوص نصب تیر برق در مسیر منازل احداثی جدید و روشنایی معابر و پل فلزی وامتیاز خطوط تلفن ثابت ▫️در این بازدید معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، بخشدار مرکزی ،ابفای روستایی ،بنیاد مسکن،ورزش جوانان،مخابرات،برق حضور داشتند

نشست هماهنگی مرزی دکتر قاسمی فرماندار مهران در پایانه مرزی با حضور آقای آل صادق معاون محترم سفارت ایران در عراق، سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه  در راستای تر
دولت تدبیر و امید

نشست هماهنگی مرزی دکتر قاسمی فرماندار مهران در پایانه مرزی با حضور آقای آل صادق معاون محترم سفارت ایران در عراق، سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه در راستای تر

نشست هماهنگی مرزی دکتر قاسمی فرماندار مهران در پایانه مرزی با حضور آقای آل صادق معاون محترم سفارت ایران در عراق، سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه در راستای تردد زائرین اربعین حسینی، تسهیل در تردد ،خدما‌ت رفاهی و زیرساخت‌ها 💢دکتر قاسمی ضمن خوش آمد گویی به جناب آقای آل صادق، سرلشکر علاء غریب و هیئت همراه اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی ما این است که در ایام اربعین پیش رو جمعیتی قریب بالای ۴ میلیون نفر از مرز بین‌المللی مهران تردد خواهد داشت انتظار داریم سرعت اینترنت در گیت‌های گذرنامه مرز زرباطیه تقویت شود و ضمن توجه به زیرساخت ها در داخل عراق تعامل چون سنوات گذشته ادامه داشته باشد. ▫️ سرلشکر علاء غریب قول داد، در خصوص افزایش نیروی انسانی در گیت‌های گذرنامه برای فعالیت شبانه روزی در ایام اربعین اقدام نماید. و همچنین برای کسب مجوز آمبولانسهای ایران تا شهر کوت استان واسط در عمق ۸۰ کیلومتری خاک عراق و ارائه خدمات پزشکی تلاش نماید. طرف عراقی از تکمیل ساختمان پایانه مرزی زرباطیه تا اربعین سال آینده خبر داد .

جلسه ستاد اربعین شهرستان مهران به ریاست دکتر قاسمی فرماندار برگزار شد/
دولت تدبیر و امید

جلسه ستاد اربعین شهرستان مهران به ریاست دکتر قاسمی فرماندار برگزار شد/

جلسه ستاد اربعین شهرستان مهران به ریاست دکتر قاسمی فرماندار با حضور کلیه اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه تعدادی از مسئولین به جمعبندی از اقدامات انجام گرفته در حوزه اربعین ( زیرساخت ها ،ساماندهی پارکینگ ها و برنامه ریزی در تسریع و تسهیل ترددات زوار) پرداختند.

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله
دولت تدبیر و امید

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله با حضور آقای اعتقادی بخشدار مرکزی مهران ،معاون پیشگیری ودرمان بهزیستی استان و نادری رئیس بهزیستی مهران صورت گرفت.

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی
دولت تدبیر و امید

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها در بخشداری مرکزی برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی مهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران برگزار شد. در این جلسه موارد مهم اعم از نحوه واگذاری اراضی مسکونی،چگونگی آمارگیری ساکنین روستاها برای اختصاص سهمیه سوخت مرزی به ساکنین روستاها برگزار شد. در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندار محترم شهرستان جهت اختصاص چندین دستگاه بیل مکانیکی و لودر در بحث لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند خاکی در ورودی روستا و هدایت آبهای سطحی تشکر کرد.

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی مهران برگزار شد

جلسه رهوران (دهیاران)به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران و با حضور سرهنگ مظفریپلیس راه ایلام-مهران و دهیاران حوزه بخش مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سال نو برای تعامل و هماهنگی با پلیس راه برگزار شد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :