فرمانداري شهرستان مهران

بازدید دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران از گمرک و پایانه مرزی شهید سپهبد قاسم سلیمانی
دولت تدبیر و امید

بازدید دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران از گمرک و پایانه مرزی شهید سپهبد قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهران صبح امروز چهارشنبه مورخ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ دکتر قاسمی فرماندار ، جاسمی معاون سیاسی امنیتی فرماندار به همراه اعضای شورای تامین شهرستان از گمرک و پایانه مرزی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در راستای اعمال محدودیت های جدید کرونایی بازدید میدانی داشتند. 🔹دکتر قاسمی در این بازدیدها خواستار نظارت و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط رانندگان،تجار،مسولین و کارکنان شاغل در مرز شد .

آیین تقدیر و تجلیل از فرهنگیان
دولت تدبیر و امید

آیین تقدیر و تجلیل از فرهنگیان

به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان مهران صبح امروز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ، با حضور حجت الاسلام والمسلمین امینی امام‌جمعه ، دکتر قاسمی فرماندار و کلیه اعضای شورای آموزش‌ وپرورش شهرستان ، آیین تقدیر و تجلیل از فرهنگیان در سالن جلسات فرمانداری مهران برگزار گردید. 🔹در این آیین که معاونین، معلّمین و بازنشستگان، این اداره حضور داشتند، از زحمات آنان خصوصا در ایام کرونا که با مشقّت‌های آموزشی روبرو بودند، تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

فرماندار شهرستان مهران : محدودیتی برای صادرات کالا در مرز مهران وجود ندارد
دولت تدبیر و امید

فرماندار شهرستان مهران : محدودیتی برای صادرات کالا در مرز مهران وجود ندارد

اسد قاسمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا در کشور و استان ایلام، خوشبختانه در شهرستان مهران همکاری مردم و تلاش اعضای ستاد در راستای اجرایی شدن مصوبات سبب کاهش مبتلایان به کرونا در این شهرستان مرزی شده است. وی بیان کرد: در حال حاضر تنها پنج نفر در بیمارستان مهران بستری هستند و خوشبختانه در چهار ماه گذشته این شهرستان هیچ گونه فوتی ناشی از کرونا در شهرستان نداشته است. وی با اشاره به اینکه پنج روستای شهرستان مهران سفید هستند، گفت: اگر همکاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم نبود، قطعاً کنترل کرونا در شهرستانی که حدود ۱۵ هزار نفر جمعیت شناور، کارگر، عشایر و شرکت‌های فعال دارد ممکن نبود و شاهد افزایش مبتلایان بودیم. قاسمی عنوان کرد: با توجه به بحرانی شدن وضعیت کرونا در کشور عراق مرز مسافرتی مهران بر روی زائران و مسافران این پایانه مسافری تعطیل است. وی تصریح کرد: مرز تجاری مهران با رعایت کامل دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی باز است و محدودیتی برای صادرات کالا وجود ندارد، هر دو هفته یک بار از همه تجار، ترخیص کاران و کارگران تست کرونا گرفته می‌شود و گیت ها نیز به صورت روزانه رصد و تحت کنترل هستند.

جلسه ستاد کرونا شهرستان به ریاست دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه ستاد کرونا شهرستان به ریاست دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهران صبح امروز پنجم اردیبهشت ۱۴۰۰ هفتاد و سومین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کروناویروس و بیست و دومین جلسه قرارگاه شهید سلیمانی با حضور حجت الاسلام و المسلمین امینی امام جمعه مهران ، اعضای شورای تامین در سالن جلسات فرمانداری به ریاست دکتر قاسمی فرماندار به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید. فرماندار مهران: ۱۰هزار شهروند مهرانی تست کرونا دادند قاسمی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۰هزار نفر از شهروندان تستPCR تست رپید انجام دادند که از این میزان یک هزار و ۵۵۶ نفر از شهروندان این شهرستان به ویروس کرونا مبتلا شده است. فرماندار مهران در گفت گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: در حال حاضر تنها 5 نفر در بیمارستان مهران بستری هستند و خوشبختانه در 4ماه گذشته این شهرستان هیچ گونه فوتی ناشی از کرونا در نداشته ایم.   «اسد قاسمی» تصریح کرد: باتوجه به شیوع موج چهارم کرونا در کشور و استان ایلام خوشبختانه در شهرستان مهران همکاری مردم و تلاش اعضای ستاد در راستای اجرایی شدن مصوبات سبب کاهش مبتلایان به کرونا در این شهرستان مرزی شده است.   وی بیان کرد: با توجه به بحرانی شدن وضعیت کرونا در کشور عراق مرز مسافرتی مهران بر روی زائران و مسافران این پایانه مسافری تعطیل است.     فرماندار مهران تصریح کرد: مرز تجاری مهران با رعایت کامل دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی باز است و محدودیتی برای صادرات کالا وجود ندارد و هر دو هفته یک بار از همه تجار، ترخیص کاران و کارگران تست کرونا گرفته می شود وگیت ها نیز به صورت روزانه  رصد و تحت کنترل هستند.

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله
دولت تدبیر و امید

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله با حضور آقای اعتقادی بخشدار مرکزی مهران ،معاون پیشگیری ودرمان بهزیستی استان و نادری رئیس بهزیستی مهران صورت گرفت.

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی
دولت تدبیر و امید

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها در بخشداری مرکزی برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی مهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران برگزار شد. در این جلسه موارد مهم اعم از نحوه واگذاری اراضی مسکونی،چگونگی آمارگیری ساکنین روستاها برای اختصاص سهمیه سوخت مرزی به ساکنین روستاها برگزار شد. در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندار محترم شهرستان جهت اختصاص چندین دستگاه بیل مکانیکی و لودر در بحث لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند خاکی در ورودی روستا و هدایت آبهای سطحی تشکر کرد.

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی مهران برگزار شد

جلسه رهوران (دهیاران)به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران و با حضور سرهنگ مظفریپلیس راه ایلام-مهران و دهیاران حوزه بخش مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سال نو برای تعامل و هماهنگی با پلیس راه برگزار شد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :