فرمانداري شهرستان مهران

بازدید سرپرست فرمانداری مهران از مرکز بهداشت و اورژانس بخش صالح آباد 💥
دولت مردمی

بازدید سرپرست فرمانداری مهران از مرکز بهداشت و اورژانس بخش صالح آباد 💥

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،مهندس کاکی سرپرست فرمانداری مهران به همراه بخشدار صالح آباد از مرکز بهداشت و اورژانس بخش بازدید به عمل آورد . وی همچنین دقایقی با مسئولان و کارکنان مرکز بهداشت و کادر درمان اورژانس دیدار کرد و از زحمات و تلاشهای شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر به عمل آورد.

جلسه شورای اداری بخش صالح آباد به ریاست سرپرست فرمانداری مهران برگزار شد
دولت مردمی

جلسه شورای اداری بخش صالح آباد به ریاست سرپرست فرمانداری مهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،جلسه شورای اداری بخش صالح آباد به ریاست مهندس کاکی سرپرست فرمانداری مهران و با حضور اعضا در محل بخشداری برگزار شد. در این جلسه جناب آقای حاتمی به عنوان شهردار بخش صالح آباد معارفه شد و از خدمات جناب آقای محمدی تقدیر و تشکر به عمل آمد. روابط عمومی فرمانداری مهران

پیام تبریک فرماندار شهرستان مهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی  *
دولت مردمی

پیام تبریک فرماندار شهرستان مهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی *

بسم الله الرحمن الرحیم بدون شک بخش عظیمی از موهبت بی بدیل امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، نشات گرفته از تلاش‌های هوشمندانه، مستمر و بی‌دریغ خادمان جان برکف انتظامی، سبزپوشان سپید دل،‌ و سنگرداران همیشه بیدار نیروی انتظامی است که خاضعانه جان خود را بر طبق اخلاص نهاده و از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت نموده اند. اینجانب ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته ناجا را به دلاوران عرصه ی امنیت و انضباط اجتماعی، فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم اعتماد، سلامت ، امنیت، پویایی و نشاط حاصل فعالیت‌های جان بر کفان نیروی انتظامی باشد. عزت همگان را تحت رهبری‌های داهیانه فرمانده معظم کل قوا (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم. *مجید کاکی سرپرست فرمانداری مهران*

سرپرست فرمانداری، طی پیامی روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت💥
دولت مردمی

سرپرست فرمانداری، طی پیامی روز ملی روستا و عشایر را تبریک گفت💥

بسم الله الرحمن الرحیم روستاییان و عشایر ایران زمین نقش بی بدیلی در ادوار مختلف انقلاب اسلامی داشته و در مسیر توسعه و پیشرفت کشور از هیچ تلاشی مضایقه نکرده اند، روستاها نماد و مرکز تکثیر فرهنگ، تاریخ و تمدن هستندکه با فراهم کردن بستر مناسب در محیط روستا باید فرهنگ روستا به سمت تولید تغییر داده شود تا بتوانیم در عرصه اقتصاد و سیاست قوی تر ظاهر شویم. رسیدگی و توجه به مسائل این بخش از جامعه و برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌های مناسب برای برطرف کردن مشکلات جوامع روستایی و عشایری و همینطور حفظ و تقویت فرصت‌های موجود در این بخش ارزشمند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نظام جمهوری اسلامی است، که به ویژه در سال‌های اخیر به اختصاص و وجوه ارزش افزوده توسط دولت تدبیر و امید به ایجاد و تحکیم زیرساخت‌های توسعه توجه ویژه شده است. اینجانب ۱۵ مهرماه روز ملی "روستا و عشایر" را به روستائیان و عشایر عزیز،تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توجه به ظرفیت های ارزشمندی که روستاهای استان در بخش های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع دستی و بویژه بخش گردشگری دارد، بتوانیم با مشارکت روستانشینان عزیز، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهای استان باشیم. مجید کاکی سرپرست فرمانداری مهران

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله
دولت تدبیر و امید

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله با حضور آقای اعتقادی بخشدار مرکزی مهران ،معاون پیشگیری ودرمان بهزیستی استان و نادری رئیس بهزیستی مهران صورت گرفت.

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی
دولت تدبیر و امید

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها در بخشداری مرکزی برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی مهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران برگزار شد. در این جلسه موارد مهم اعم از نحوه واگذاری اراضی مسکونی،چگونگی آمارگیری ساکنین روستاها برای اختصاص سهمیه سوخت مرزی به ساکنین روستاها برگزار شد. در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندار محترم شهرستان جهت اختصاص چندین دستگاه بیل مکانیکی و لودر در بحث لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند خاکی در ورودی روستا و هدایت آبهای سطحی تشکر کرد.

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی مهران برگزار شد

جلسه رهوران (دهیاران)به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران و با حضور سرهنگ مظفریپلیس راه ایلام-مهران و دهیاران حوزه بخش مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سال نو برای تعامل و هماهنگی با پلیس راه برگزار شد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :