فرمانداری

توقف
جلسه ستاد اربعین استان در شهرستان مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه ستاد اربعین استان در شهرستان مهران برگزار شد

استاندار ایلام در جلسه ستاد اربعین: هیچ بهانه ای در عدم اجرایی شدن پروژه های اربعین قابل قبول نیست 🔹استاندار ایلام گفت: دستگاه های درگیر در پروژه های اربعین تنها تا پایان تا پایان شهریورماه فرصت دارند به وعده های خود عمل کنند. 🔹صبح روز پنجشنبه ۳۱ مرداد ماه به اتفاق حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان، سردار یاری فرمانده نیروی انتظامی استان، نوذری معاون سیاسی و امنیتی، کرمی معاون امور عمرانی استاندار .دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران و دیگر مسئولان استانی از پروژه های مسیر ایلام به مهران بازدید کردند در پایان در نشست اربعین در شهر مهران حضور یافت و ضمن تشکر از دست اندرکاران از روند کار ابراز رضایت نسبی کرد و گفت: هیچ بهانه ای در عدم اجرایی شدن پروژه های اربعین قابل قبول نیست و دستگاه های درگیر در کار تنها تا پایان شهریورماه فرصت دارند به وعده های خود عمل کنند. 🔹وی در ادامه خواستار آسفالت کنارگذر غربی، بازگشایی زیرگذرها، احداث سکوهای پایانه برکت ، تکمیل سایه بان ها هر سه منطقه در مهران و تعریض کنارگذر شرقی تا پایان شهریورماه امسال شد و گفت: در حال حاضر برای تسریع در کار پروژه های اربعین ۲۹ میلیارد تومان از اعتبارات ردیف اربعین و ۳۰ میلیارد هم برای تکمیل راه ایلام – مهران اختصاص یافته است. 🔹سلیمانی دشتکی با بیان اینکه اعتباراتی که به استان ابلاغ می شود بایست در کمترین زمان ممکن به پروژه ها تزریق شود، ادامه داد: با پرداخت سریع مطالبات به پیمانکار انگیزه فعالیت و کار در او بالا می رود و البته باید نسبت به پیشرفت فیزیکی پروژه ها این پرداخت ها صورت گیرد. 🔹وی افزود: این اشکال است که اعتبار ابلاغ شده را به پیمانکار پرداخت نکنیم و معطلی و برورکراسی اداری ایجاد کنیم. 🔹نماینده عالی دولت در استان گفت: پیمانکاری که ۴۷ میلیارد تومان طلبکار است وقتی تفاهم می کند که اگر ۱۰ میلیارد دریافت کند کار را ادامه می دهد بدین معنی است که پیمانکار دنبال انجام کار و اجرای پروژه است و اگر پرداخت صورت نگیرد باعث افزایش و انباشت مطالبات پیمانکار و کاهش انگیزه او می شود. 🔹وی با تأکید بر این مطلب که در اسرع وقت به هر سه پیمانکار راه ایلام-مهران متناسب با پیشرفت فیزیکی پروژه پرداخت صورت گیرد، اضافه کرد: تا پایان هفته پیش رو قسط اول اعتبار ۳۰ میلیارد تومانی که در سفر هیئت بلند پایه اقتصادی اختصاص یافت به میزان یک سوم به این پیمانکاران پرداخت شود و قسط دوم را موکول می کنیم به پیشرفت فیزیکی کار که به درصد تعیین شده برسند. 🔹وی افزود: عملیات اجرایی مقاطع مختلف جاده ایلام به مهران باید تا پایان شهریور به پایان برسد و در صورت اتمام کار، کل اعتبار به این پیمانکاران پرداخت خواهد شد. 🔹استاندار ایلام در پایان با اشاره به چند پروژه ی کاهنده ترافیک در مهران خاطر نشان کرد: راههای دسترسی به پایانه مرزی مهران، جادهای جداگانه ورودی و خروجی پایانه برکت، تونل ها و پل های در دست اقدام، آسفالت کنارگذر غربی، تهیه قیر مورد نیاز پروژه ها بایست تا پایان شهریور ماه به اتمام برسد و در این هیچ مسیر هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست.

💥بخشدار صالح آباد منصوب شد💥
دولت تدبیر و امید

💥بخشدار صالح آباد منصوب شد💥

💥بخشدار صالح آباد منصوب شد💥 به پیشنهاد فرماندار مهران و با حکم جناب اقای مهندس سلیمانی دشتکی استاندار ایلام،سرپرست بخشداری صالح آباد منصوب شد. در این جلسه که به ریاست دکتر قاسمی فرماندار مهران و با حضور مسئولان شهرستان و بخش برگزار شد(جعفر چراغی)به عنوان سرپرست بخشداری صالح آباد منصوب شد.

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله
دولت تدبیر و امید

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله با حضور آقای اعتقادی بخشدار مرکزی مهران ،معاون پیشگیری ودرمان بهزیستی استان و نادری رئیس بهزیستی مهران صورت گرفت.

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی
دولت تدبیر و امید

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها در بخشداری مرکزی برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی مهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران برگزار شد. در این جلسه موارد مهم اعم از نحوه واگذاری اراضی مسکونی،چگونگی آمارگیری ساکنین روستاها برای اختصاص سهمیه سوخت مرزی به ساکنین روستاها برگزار شد. در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندار محترم شهرستان جهت اختصاص چندین دستگاه بیل مکانیکی و لودر در بحث لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند خاکی در ورودی روستا و هدایت آبهای سطحی تشکر کرد.

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی مهران برگزار شد

جلسه رهوران (دهیاران)به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران و با حضور سرهنگ مظفریپلیس راه ایلام-مهران و دهیاران حوزه بخش مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سال نو برای تعامل و هماهنگی با پلیس راه برگزار شد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :