فرمانداري شهرستان مهران

💥 بازدید سرپرست فرمانداری از واحد‌های صنفی مهران 💥
دولت مردمي ايران قوي

💥 بازدید سرپرست فرمانداری از واحد‌های صنفی مهران 💥

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،شفیعی سرپرست فرمانداری مهران به همراه اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان به منظور کنترل و نظارت بر وضعیت بازار و خبازی های سطح شهر بازدید به عمل آورد. دراین بازدید شفیعی بریکسان بودن نرخها،نصب قیمت اجناس بصورت واضح وروشن،بالا بردن کیفیت نان ،رعایت وزن نانها وبهداشت محیط وفردی درمراکز عرضه اقلام مصرفی مردم ونانواییها تاکید داشتند. شفیعی گفت:بازدید از بازار به صورت مداوم صورت خواهد گرفت و تا زمانی که همه قیمت ها در حوزه شهر و شهرستان تثبیت نشود این بازرسی ها ادامه خواهد داشت.

💥دیدار شفیعی سرپرست فرمانداری مهران با عشایر ایل قجر(منطقه کانی سخت)
دولت مردمي ايران قوي

💥دیدار شفیعی سرپرست فرمانداری مهران با عشایر ایل قجر(منطقه کانی سخت)

صبح امروز پنجشنبه ۳۰دیماه شفیعی سرپرست فرمانداری مهران به اتفاق اعضای شورای تأمین شهرستان و مدیرکل امور عشایری استان و جمعی از مدیران مرتبط با مشکلات منطقه عشایری ارتفاعات کولک(کانی سخت)علیرغم شرایط بارندگی در بین عشایر عزیز ایل قجر حضور پیدا کردند. شفیعی در این دیدار گفت:خدا را شاکریم که امروز فرصتی پیش آمد و در جمع شما عزیزان حاضر شدیم گرامی میداریم یاد و خاطره شهدای ایل قجر شهدای کانی سخت، مردم ایل قجر مردمی بسیار مهربان، ولایی، دوستدار نظام و همیشه همراه، همیار و کمک کار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند،هر زمانی که نظام به وجودشان نیاز داشته پا به رکاب بوده‌اند و اگر دشمنی چشم طمع به مرزهای جمهوری اسلامی و مردم داشته باشد اولین کسانی که ورود پیدا کرده و در مقابل دشمنان ایستادگی کرده‌اند و همراه با نیروهای نظامی حرکت نموده اند عشایر منطقه بوده. وی در ادامه افزود: حسب قولی که به مردم ایل قجر داده بودیم امروز رو خدمت شما عزیزان رسیدیم و با توجه به اینکه در بهمن ماه قرار بر این است که یادواره شهدای ایل قجر در این منطقه برگزار شود هر آنچه که نیاز باشد در شهرستان ما در خدمت شما خواهیم بود . وی به نقش مهم عشایر در مرزها اشاره کرد و گفت: عشایر ما قشری هستند که هیچ گونه زحمتی برای نظام نداشته و همواره در کنار نظام بوده‌اند و در فضای مرزی باعث ایجاد امنیت و آرامش هستند. سرپرست فرمانداری مهران گفت:در دولت انقلابی مدیران برای رفع مشکلات مردم باید جهادی عمل کرده و ضمن رعایت قانون در جهت حمایت از عشایر پای کار باشند. لازم به ذکر است در این بازدید مشکلات منطقه توسط اهالی بیان و دستوراتی را توسط فرماندار مهران برای حل مشکلات به ادارات مرتبط صادر گردید. از جمله موارد و مشکلاتی که بیان شد بحث آب،برق رسانی،تسطیح و مرمت جاده دسترسی،علوفه،رفع کمبود آرد،احداث مدرسه که توسط آموزش و پرورش و بسیج سازندگی سپاه قول همکاری لازم داده شد.

💥جلسه قرارگاه عملیاتی کرونا استان در شهرستان مهران برگزار شد 💥
دولت مردمي ايران قوي

💥جلسه قرارگاه عملیاتی کرونا استان در شهرستان مهران برگزار شد 💥

به گزارش روابط عمومی فرمانداری،جلسه قرارگاه عملیاتی کرونا استان در شهرستان مهران به ریاست دکتر رستم زاد فرمانده قرارگاه و با حضور شفیعی سرپرست فرمانداری مهران و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری مهران برگزار شد. در این جلسه رستم زاد گفت:خوشبختانه وضعیت کرونا در استان در حالت پایداری می باشد که با توجه به شیوع سویه جدید(امیکرون)بیم آن می رود که در روزهای آینده شرایط تغییر کند. وی در ادامه افزود:با توجه به اینکه این سویه(امیکرون) در کشورهای همسایه در حال گسترش می باشد احتمال آنکه از مرز مهران وارد کشور شود بسیار زیاد است که می طلبد تمامی دستگاه های نظارتی بهداشتی و هلال احمر در کنترل سلامت افراد بیش از پیش دقت کافی را داشته و با مدارک معتبر(تست PCRمنفی،کارت واکسیناسیون)افراد را شناسایی کنند. رستم زاد در این جلسه به وضعیت واکسیناسیون در شهرستان مهران اشاره کرد و گفت:واکسیناسیون در مهران خیلی خوب است و روستاهایی که در این زمینه کم کاری کرده بوده در وضعیت بسیار خوب و افزایشی قرار گرفته اند که جا دارد از زحمات مجموعه شهرستان تقدیر و تشکر به عمل آید. در این جلسه شفیعی سرپرست فرمانداری مهران ضمن عرض خیر مقدم به اعضا حاضر ، گزارش کاملی از وضعیت مبتلایان، واکسیناسیون و اقدامات صورت گرفته ارائه و نیز در مورد ورود دستگاه های اداری همچون حج و زیارت،گمرکات استان و نیز دستگاه های خدمات رسان و افزایش اکیپ های کنترل سلامت مستقر در پایانه مرزی پیشنهاداتی را به فرمانده قرارگاه ارائه دادند. و در پایان جلسه مصوباتی نیز اتخاذ گردید.

💥مانور مبارزه با سویه امیکرون در پایانه مرزی مهران مهران برگزار شد
دولت مردمي ايران قوي

💥مانور مبارزه با سویه امیکرون در پایانه مرزی مهران مهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز مانور مبارزه با سویه امیکرون با حضور دکتر رستم زاد فرمانده قرارگاه عملیاتی کرونا،شفیعی سرپرست فرمانداری و اعضای قرارگاه استان و شهرستان در پایانه مرزی مهران برگزار شد. این مانور با هدف اجرای اقدامات پیشگیرانه و بررسی سطح آمادگی و توانایی عوامل دستگاه های ذیربط مستقر در مرز برای جلوگیری از ورود اتباع خارجی مبتلا و هدایت بیماران ایرانی با وسیله نقلیه شخصی به مقصدهای محل سکونت افراد و بنا به ضرورت قرنطینه افراد در محل تعیین شده به منظور گذراندن دوره نقاهت برگزار گردید‌. در پایان این مانور به اتفاق اعضا از محوطه گمرک تجاری و نیز محل های مشخص شده جهت قرنطینه افراد مبتلا بازدید به عمل آمد.

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله
دولت تدبیر و امید

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله

مراسم افتتاح سه باب منزل مسکونی مددجویی تحت پوشش بهزیستی شهرستان مهران در روستای بانرحمان و چنگوله با حضور آقای اعتقادی بخشدار مرکزی مهران ،معاون پیشگیری ودرمان بهزیستی استان و نادری رئیس بهزیستی مهران صورت گرفت.

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی
دولت تدبیر و امید

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی

جلسه مسائل بهداشتی و نحوه چگونگی ارجاع الکترونیک سلامت در سطح روستاها به ریاست بخشدار مرکزی، کارشناسان شبکه بهداشت و درمان، دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستاها در بخشداری مرکزی برگزار گردید.

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی مهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران برگزار شد. در این جلسه موارد مهم اعم از نحوه واگذاری اراضی مسکونی،چگونگی آمارگیری ساکنین روستاها برای اختصاص سهمیه سوخت مرزی به ساکنین روستاها برگزار شد. در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندار محترم شهرستان جهت اختصاص چندین دستگاه بیل مکانیکی و لودر در بحث لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند خاکی در ورودی روستا و هدایت آبهای سطحی تشکر کرد.

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی مهران برگزار شد

جلسه رهوران (دهیاران)به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران و با حضور سرهنگ مظفریپلیس راه ایلام-مهران و دهیاران حوزه بخش مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سال نو برای تعامل و هماهنگی با پلیس راه برگزار شد.

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :