فرمانداری

توقف
مادر شهید حسین ملکشاهی  وقتی فرماندار را ملاقات کرد؛ چندین بار به یاد حسین او را بوسید و گفت ایشان فرزند من است.
دولت تدبیر و امید

مادر شهید حسین ملکشاهی وقتی فرماندار را ملاقات کرد؛ چندین بار به یاد حسین او را بوسید و گفت ایشان فرزند من است.

مادر شهید حسین ملکشاهی وقتی فرماندار را ملاقات کرد؛ چندین بار به یاد حسین او را بوسید و گفت ایشان فرزند من است. شهید حسین ملکشاهی از شهدای جاویدالاثر دفاع مقدس می باشد. و در اخر با لوح تقدیر از مقام شامخ شهید تجلیل شد.

دیدار فرماندار شهرستان مهران با خانواده شهدا
دولت تدبیر و امید

دیدار فرماندار شهرستان مهران با خانواده شهدا

خاطره ای از دکتر قاسمی فرماندار مهران : شهید ملکشاهی مرا از مرگ نجات داد. شهید حسین ملکشاهی از سرداران مظلوم روزهای آغازین جنگ تحمیلی است،که دنیای معنا را بر عالم ماده ترجیح داد،با اینکه از خانواده ای مرفه بود به ندای امام عزیز لبیک گفت و نشان داد فرزند آخرت است. 💢دکتر قاسمی فرماندار مهران در دیدار با خانواده شهید عبدالحسین ملکشاهی به یاد روزهای اول جنگ و فداکاری این شهید گفت:این شهید گرانقدر در حالیکه ۱۳ ساله بودم، مرا از اسارت و مرگ نجات داد. وی افزود: آن زمانی که بهرام آباد سقوط کرده بود و دشمن با تانک هایش به سمت فیروز آباد و شهر مهران در حرکت بود و من به تنهایی به سمت دشمن و به سمت بهرام آباد در حرکت، مرا در نزدیک باغ خسروی دید و از رفتنم ممانعت بعمل آورد و به عقبه برگرداند. ◽️فرماندار مهران خاطر نشان کرد: روزی تاریخی در زندگی و ذهن زمان من است هرگز شجاعت شهیدحسین ملکشاهی را فراموش نخواهم کرد. وی اظهار کرد:آرزو دارم با دفاع از وطن و انقلاب در اولین لحظه سفر ابدی شهید عبدالحسین را ملاقات کنم و غمی که در دلم نهفته است لحظه جدایی بعد از نجات بود که هرگز و تا زمان خبر شهادتش او را ندیدم.

بازدید میدانی  و برگزاری نشست کمیته زیر ساخت اربعین در پایانه مرزی مهران با حضور سردار فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، رییس پلیس راهور ، معاونین ناجا،معاون عمرانی استاندار و فرماندار شهرستان
دولت تدبیر و امید

بازدید میدانی و برگزاری نشست کمیته زیر ساخت اربعین در پایانه مرزی مهران با حضور سردار فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، رییس پلیس راهور ، معاونین ناجا،معاون عمرانی استاندار و فرماندار شهرستان

بازدید میدانی و برگزاری نشست کمیته زیر ساخت اربعین در پایانه مرزی مهران با حضور سردار فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، رییس پلیس راهور ، معاونین ناجا،معاون عمرانی استاندار و فرماندار شهرستان مهران ◽️سردار فتحی زاده جانشین هماهنگ کننده ناجا: استقبال مردم از مرز مهران بیشتر است ◽️ جانشین هماهنگ کننده ناجا در نشست کمیته زیر ساخت ستاد اربعین در پایانه مرزی مهران گفت: امسال باتوجه به پیش بینی های انجام شده اربعین از شرایط خاص برخوردار بوده و مسؤلین خود را برای تردد بیش از دو میلیون نفر آماده کنند. زیر ساختها مهیا شود تا چالش های سال گذشته پیگیری و برای رفع انها تلاش کنیم. برای مسولین نظام تامین امنیت خط قرمز است و کارهای اجرایی پیوست امنیت انتظامی داشته باشد در نقاطی که جمعیت متوقف می شوند باید خدمات کامل به زائران داده شود.

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا های بخش مرکزی به ریاست بخشدار مرکزی مهران برگزار شد

جلسه هم اندیشی دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران برگزار شد. در این جلسه موارد مهم اعم از نحوه واگذاری اراضی مسکونی،چگونگی آمارگیری ساکنین روستاها برای اختصاص سهمیه سوخت مرزی به ساکنین روستاها برگزار شد. در ادامه از زحمات و تلاش های فرماندار محترم شهرستان جهت اختصاص چندین دستگاه بیل مکانیکی و لودر در بحث لایروبی رودخانه ها و احداث سیل بند خاکی در ورودی روستا و هدایت آبهای سطحی تشکر کرد.

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی  مهران برگزار شد
دولت تدبیر و امید

جلسه رهوران (دهیاران)در بخشداری مرکزی مهران برگزار شد

جلسه رهوران (دهیاران)به ریاست اعتقادی بخشدار مرکزی مهران و با حضور سرهنگ مظفریپلیس راه ایلام-مهران و دهیاران حوزه بخش مرکزی به مناسبت فرا رسیدن سال نو برای تعامل و هماهنگی با پلیس راه برگزار شد.

ساختمان پزشکان شهرستان مهران افتتاح شد
دولت تدبیر و امید

ساختمان پزشکان شهرستان مهران افتتاح شد

در دهمین روز از دهه فجر در شهرستان مهران و با حضور دکتر امینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مهندس ملکشاهی فرماندار شهرستان مهران و مدیران ادارات مهران ساختمان پزشکان شهرستان مهران افتتاح و به بهره برداری رسید

   نمایش آرشیو اخبار

گزارش تصویری هفته
آشنایی با استان ایلام
اینفوگرافیک
نمایش آرشیو اینفوگرافی
آمار بازدید کنندگان
نفر بازدید امروز
نفر بازدید دیروز
نفر بازدید هفته
بازدید ماه گذشته : بازدید کل : بازدید سال گذشته :