فرمانداری

آرشیو اخبار

دولت تدبير و اميد

ديدار دكتر قاسمي فرماندار شهرستان مهران با خانواده معلولين شهر مهران به مناسبت روز جهاني معلولين

صبح روز دوشنبه 11آذرماه دكتر قاسمي فرماندار شهرستان مهران به همراه اداره كار و رفاه اجتماعي و مدير بهزيستي مهران همزمان با آغاز هفته گراميداشت روز معلولين از تعدادي از خانواده هاي توانخواهان بهزيستي شهرستان ديدار و گفت و گو كرد. دكتر قاسمي در حاشيه اين ديدار رسيدگي به مشكلات مردم به ويژه خانواده هاي تحت حمايت بهزيستي را كاري ارزشمند و پسنديده عنوان كرد و گفت:بايد تلاش كنيم اين بازديد ها و ديدارها تنها به روز جهاني معلولان ختم نشود بلكه به صورت مستمر و در جهت رفع مشكلات اين عزيزان انجام گيرد.

دولت تدبير و اميد

جلسه شوراي ترافيك شهرستان مهران برگزار شد

جلسه شوراي ترافيك شهرستان مهران به رياست دكتر قاسمي فرماندار و اعضاي اين شورا در سالن جلسات فرمانداري مهران برگزار شد در اين جلسه مصوب گرديد جهت رفاه حال شهروندان تقاطع حضرت زينب(س)برداشته و به ميدان تبديل خواهد شد.و همچنين در اين جلسه مصوبات جلسات قبلي مورد بررسي قرار گرفت.

دولت تدبير و اميد

سالروز ولادت امام حسن عسگري(ع) بر همه شيعيان مبارك باد

در سالروز ولادت یکی از اهل بیت گرامی پیامبر اسلام (ص) قرار داریم. سال 232 ه. ق در چنین روزی یکی از نوادگان پیامبر (ص)، حضرت امام حسن عسگری (ع) دیده به جهان گشود. آن حضرت گرچه 28 سال بیشتر زندگی نکرد، اما گنجینه ای گرانبها از معارف و علوم اسلامی را از خود به یادگار گذاشت. این روز خجسته به همه دوستداران فضیلت و پاکی مبارک باد.

دولت تدبير و اميد

جلسه انتخاب اعضاي هيات اجرائي يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شهرستان مهران برگزار شد

جلسه انتخاب اعضاي هيات اجرائي يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي در شهرستان مهران به رياست دكتر قاسمي و با حضور دادستان شهرستان مهران رياست شوراي نگهبان و معتمدين شهرستان مهران در سالن جلسات فرمانداري برگزار شد در اين جلسه 8نفر از اعضا پس از راي گيري حاضرين به عنوان عضو اصلي هيات اجرائي شهرستان انتخاب شدند

دولت تدبیر و امید

عیادت دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران به همراه جناب سرهنگ گندمی جانشین نیروی انتظامی از یکی از زائرین که در کربلا معلی دچار عارضه قلبی شده بود.

عیادت دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران به همراه جناب سرهنگ گندمی جانشین نیروی انتظامی از یکی از زائرین که در کربلا معلی دچار عارضه قلبی شده بود. 🔹این زائر عصر امروز از مرز بین المللی مهران وارد کشور شد و در بیمارستان امام حسین(ع) شهر مهران در بخش Icu بستری شد. 🔹 دکتر قاسمی فرماندار مهران ضمن عیادت از این زائر دستور ویژه جهت رسیدگی و مداوای هر چه بهتر این مصدوم از تیم پزشکی خواستار شد.

دولت تدبیر و امید

بازدید استاندار کرمانشاه از پایانه مرزی مهران

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و هیئت همراه از مرز بین المللی مهران بازدید کردند. 🔸بازوند: هدف از این سفر بازدید از زیرساخت های اربعین و کسب تجارب مرز مهران در برگزاری کنگره بزرگ اربعین است. ▫️در این بازدید که سالاری، نوذری و کرمی معاونین استانداری کرمانشاه و ایلام و قاسمی فرماندار مهران، بازوند را همراهی می کردند وی در پایان بازدید از پایانه مرزی مهران از آماده بودن زیرساخت ها در این مرز خبر داد و گفت: با توجه به پیشینه خوب مرز مهران در ایام اربعین به قصد کسب تجربه و الگو برداری از کارهای خوب انجام شده به استان ایلام و مرز مهران سفر داشتیم، که انشاء الله بتوانیم باتوجه به باز شدن مرز خسروی از آن در ایام اربعین استفاده کنیم. ▫️وی در ادامه گفت: در اینجا لازم است از زحمات خوب استاندار ایلام و مجموعه همکاران به خاطر اقدامات خوب انجام شده تقدیر و تشکر شود.

دولت تدبیر و امید

بررسی مشکلات روستای چنگوله با عنایت به دستور ویژه دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران

بررسی مشکلات روستای چنگوله با عنایت به دستور ویژه دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران 💢 در خصوص نصب تیر برق در مسیر منازل احداثی جدید و روشنایی معابر و پل فلزی وامتیاز خطوط تلفن ثابت ▫️در این بازدید معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ، بخشدار مرکزی ،ابفای روستایی ،بنیاد مسکن،ورزش جوانان،مخابرات،برق حضور داشتند

دولت تدبیر و امید

نشست هماهنگی مرزی دکتر قاسمی فرماندار مهران در پایانه مرزی با حضور آقای آل صادق معاون محترم سفارت ایران در عراق، سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه در راستای تر

نشست هماهنگی مرزی دکتر قاسمی فرماندار مهران در پایانه مرزی با حضور آقای آل صادق معاون محترم سفارت ایران در عراق، سرلشکر علاء غریب فرمانده جدید پلیس استان واسط ، مسئول پایانه مرزی زرباطیه در راستای تردد زائرین اربعین حسینی، تسهیل در تردد ،خدما‌ت رفاهی و زیرساخت‌ها 💢دکتر قاسمی ضمن خوش آمد گویی به جناب آقای آل صادق، سرلشکر علاء غریب و هیئت همراه اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی ما این است که در ایام اربعین پیش رو جمعیتی قریب بالای ۴ میلیون نفر از مرز بین‌المللی مهران تردد خواهد داشت انتظار داریم سرعت اینترنت در گیت‌های گذرنامه مرز زرباطیه تقویت شود و ضمن توجه به زیرساخت ها در داخل عراق تعامل چون سنوات گذشته ادامه داشته باشد. ▫️ سرلشکر علاء غریب قول داد، در خصوص افزایش نیروی انسانی در گیت‌های گذرنامه برای فعالیت شبانه روزی در ایام اربعین اقدام نماید. و همچنین برای کسب مجوز آمبولانسهای ایران تا شهر کوت استان واسط در عمق ۸۰ کیلومتری خاک عراق و ارائه خدمات پزشکی تلاش نماید. طرف عراقی از تکمیل ساختمان پایانه مرزی زرباطیه تا اربعین سال آینده خبر داد .