فرمانداري شهرستان مهران

آرشیو اخبار

دولت تدبیر و امید

سفر جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه اربعین ناجا به ایلام و شهرستان مهران

سفر جانشین معاون هماهنگ کننده و فرمانده قرارگاه اربعین ناجا به ایلام 🔹سردار شرفی بلافاصله به شهرستان مرزی مهران سفر کرد و در مزار گمنام شهدا حضور یافت. 🔹بازدید از پارکینگ های اربعین و پایانه مرزی از جمله برنامه های سفر وی به مهران است.

دولت تدبیر و امید

پنجاه و هشتمین ستاد پیشگیری کرونا ویروس به ریاست دکتر اسد قاسمی فرماندار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهران پنجاه و هشتمین ستاد پیشگیری کرونا ویروس به ریاست دکتر اسد قاسمی فرماندار صبح امروز به صورت ویدیو کنفرانس برگزار گردید 🔸دکتر قاسمی رئیس ستاد پیشگیری کرونا ویروس شهرستان مهران در این جلسه گفت: تا این لحظه ما هیچگونه بیمار کرونایی در حال بستری در شهرستان نداریم ، در خصوص پیشگیری کرونای جدید (انگلیسی) در پایانه مرزی و گمرک مهران پرسنل شبکه بهداشت کلیه افراد ورود کننده را تحت معاینه قرار می دهند ، به لطف خدا تا امروز در مرز بین المللی مهران در خصوص ویروس جدید گزارشی نداشتیم. ▫️هنوز ۵ روستای ما با رعایت پروتکل های بهداشتی در وضعیت سفید قرار دارند. ▫️تقاضایی که از شهروندان محترم مهرانی دارم این است ، پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند، چون خطر این ویروس منحوس همچنان باقی است، تا ان شاالله به فضل خداوند متعال با وجود دانشمندان توانمند عزیز کشورمان تولید واکسن به تولید انبوه برسد. 🔷در پایان فرماندار مهران از تعامل خوب شهروندان، اصحاب رسانه ، ستاد کرونا ، قرارگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و کلیه مسئولینی که تلاش نمودند ، از پیشرفت این ویروس جلوگیری کنند و شهرستان را به لحاظ رنگ بندی مبتلایان و بستری ها به کرونا در وضعیت آبی قرار دهند تشکر نمودند.

دولت تدبیر و امید

پنجاه و هفتمین جلسه ستاد کرونا و طرح محله محور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در فرمانداری شهرستان مهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهران پنجاه و هفتمین جلسه ستاد پیشگیری کرونا ویروس ، بررسی اقدامات قرارگاه جهادی سلامت و محله‌محور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و کمیسیون کارگری به ریاست آقای جاسمی معاون سیاسی امنیتی و انتظامی فرمانداری به صورت ویدیو کنفرانس صبح امروز برگزار گردید . ▫️آقای جاسمی معاون سیاسی امنیتی و انتظامی فرمانداری در این جلسه خواستار تقویت بیشتر بازرسی ها و کنترل ها توسط تیم های نظارتی از ترددات مرزی جهت جلوگیری از ورود کرونا جدید (انگلیسی) به خاک کشور به دلیل حجم ترددات کشور عراق با کشورهای غربی بود . ▫️ در ادامه معاون سیاسی امنیتی و انتظامی فرمانداری از مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان جهت نصب اپلیکیشن ماسک که احتمال ابتلایتان به کرونا را جهت ورود به ادارات می سنجد و کاهش تعداد جلسات و گردهمایی های ادارات ، همچنین رعایت مردم در عدم برگزاریی مراسمات و تجمعات و نظارت هرچه بیشتر شهرداری ها و نیروی انتظامی جهت کنترل مسیرهای ورودی به قبرستان های شهرستان را خواستار شد . 🔸در بحث کمیسیون کارگری آقای جاسمی اظهار داشت؛ با توجه به نزدیک شدن پایان سال مالی ، واحدهای کارگری ترتیبی اتخاذ دارند، مطالبات کارگران زحمتکش راحتی الامکان بموقع پرداخت و اعضای کمیسیون کارگری مسائل ومشکلات این حوزه را با دقت رصد نمایند.

دولت تدبیر و امید

سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهران با حضور دکتر قاسمی فرماندار و خانم حیدری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ایلام خانم سرواندام به عنوان سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهران معرفی شد .

دولت تدبیر و امید

آیین رونمایی از تندیس شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مهران، آیین رونمایی از تندیس مبارک شهید سلیمانی، در نقطه‌ی ایثار برگزار شد. در این مراسم امام‌جمعه ،فرماندار و سایر مسئولین ضمن ادای احترام به مقام شهدای گمنام قلاویزان، از این تندیس که توسط هنرمند تهرانی، ساخته و اهدا شده بود ، رونمایی کردند.

دولت تدبیر و امید

اجرای طرح نهال‌کاری در مسیر ورودی به یادمان نقطه ایثار(قلاویزان)

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری مهران، با حضور امام‌جمعه ،فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان کاشت نهال در ابتدای مسیر جاده منتهی به یادمان نقطه‌ی ایثار (قلاویزان) انجام شد. این طرح به همت اداره منابع طبیعی شهرستان مهران به مناسبت سالگرد شهادت سردار سلیمانی اجرا شد.

دولت تدبیر و امید

اولین سالگرد سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تسلیت

بسم رب الشهداء والصدیقین یک سال از شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی به دست رژیم جنایتکار آمریکا می‌گذرد، سرداری که با خون خود، درخت تنومند مقاومت، اخلاص و عمل را در منطقه راهبردی غرب آسیا آبیاری کرد و خونش جانی دوباره به مبارزان راه آزادی و آزادگی داد.

دولت تدبیر و امید

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و جلسه هماهنگی قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان مهران به ریاست دکتر قاسمی فرماندار

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و جلسه هماهنگی قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان مهران به ریاست دکتر قاسمی فرماندار شهرستان مهران برگزار شد